Centrum Odnowy Biomedycznej "Vita-Medic" w Dobrzeniu Wielkim oferujące m.in. kroplówki witaminowe

Vita-Medic - Centrum Odnowy Biomedycznej w Dobrzeniu Wielkim

Vita Medic jako Centrum Odnowy Biomedycznej świadczy szereg zabiegów mających na celu poprawę zdrowia, regenerację oraz odmłodzenie organizmu. Przywrócenie energii i witalności po ciężkich chorobach, w czasie ich trwania lub jako ich znakomita profilaktyka.

Oferujemy kuracje wspierające leczenie chorób przewlekłych, prewencyjne, odbudowujące i oczyszczające. Nasze usługi zapewnią kompleksową regenerację narządów jak i całego organizmu, a zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne przyniosą odnowienie sił rezerwowych organizmu.

Pracujemy na najlepszych, certyfikowanych urządzeniach, a nasz wysoko wykwalifikowany zespół medyczny sprawi, że odwiedziny w naszym Centrum będą chwilą przyjemności i wytchnienia od dnia codziennego. Znamy wiele sposobów na podniesienie jakości i komfortu życia pacjenta borykającego się z obniżonym samopoczuciem i różnymi schorzeniami.

Pracownicy Vita-Medic

Aleksandra Czechowska

Manager Centrum Odnowy Biomedycznej Vita-Medic / Psycholog Kliniczna

"Życie można przeżyć na dwa sposoby: tak jakby nic nie było cudem, lub tak jakby cudem było wszystko" A. Einstein

W Centrum Vita Medic wykorzystuję swoje doświadczenia z zakresu zarządzania, łączę to ze swoją pasją, jaką jest dawanie pacjentom nadziei na lepsze jutro jako psycholog.

Uwielbiam naturę, zwierzęta, dobrych, serdecznych ludzi - to moja siła napędowa. W życiu osiągnęłam sporo 🙂 a ile jeszcze przede mną - no cóż - wszystko w moich rękach 🙂

Kocham sport, który towarzyszy mi całe życie, to właśnie on wykreował moją umiejętność nie poddawania się i osiągania celów życiowych.

Ukończone studia wyższe:

  • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Sosnowcu, Wydział Psychologii Klinicznej i Zarządzania, stopień naukowy mgr Psychologii Klinicznej, dodatkowa specjalizacja z Psychologii Zarządzania
  • Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii  - mgr Wychowani Fizycznego

Ukończone studia podyplomowe:

  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Kierunek: „Master of Business Mediation” MBM – (Mediator)

Katarzyna Lechowska

Kierownik Recepcji

Jestem niepoprawną optymistką, na mojej buzi zawsze widnieje uśmiech, zawsze chętnie służę pomocą innym.

Jestem odpowiedzialna i wytrwała, kiedy jestem zobowiązana do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuję słowa. Wytrwale dążę do celu, jestem uparta 🙂

Stale uzupełniam moje wykształcenie, obecnie uczę się na kierunku opiekun medyczny , aby rozwijać swoją pasję która oczywiście pomoże mi w mojej pracy w Klinice.

Chętnie zawieram nowe znajomości i przyjaźnie. Lubię słuchać muzyki, pozwala mi się to zrelaksować. Chciałabym także zwiedzić świat, różne miasta w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Moja osobista historia: W styczniu 2022 zdiagnozowano u mnie ropień Brodiego, który mieścił się w lewym biodrze. Ogromny ból uniemożliwiał mi funkcjonowanie i poruszanie się. Lekarze widzieli rozwiązanie w zabiegu operacyjnym i antybiotykoterapii. Postanowiłam skorzystać z zabiegów dostępnych w naszym centrum tj. autohemotransfuzji ozonowa (ozonowanie krwi) oraz sesje w komorze hiperbarycznej. Po około 1,5 miesiąca intensywnej terapii ból zniknął. Do dziś funkcjonuje normalnie bez bólu! Skuteczność potwierdzona.

Iwona Zakrzewska

Pielęgniarka Centrum Odnowy Biomedycznej Vita - Medic

Jestem pielęgniarką z zawodu i z zamiłowania.

Od kilku lat zajmuję się czynnie pomocą ludziom wybierającym alternatywne metody leczenia.

Moją pasją są wycieczki po nieodkrytych zakątkach naszej pięknej ojczyzny. Dają mi siłę i energię, a przede wszystkim niesamowity spokój, tak potrzebny w dzisiejszych czasach...

Ukończone studia wyższe:

  • Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku - Pielęgniarstwo
  • kursy i szkolenia z zakresu medycyny niekonwencjonalnej

Natalia Lewandowska

Psychoterapeuta/Certyfikowany hipnoterapeuta/Pedagog/Dyplomowana pielęgniarka

Wierzę, że jesteśmy całością ciałem, umysłem i duszą, a choroba i ból jest tylko sygnałem, że nie żyjemy w harmonii.

W hipnozie, poprzez pracę z podświadomością, dzięki odkryciu przyczyny problemu i umiejętnemu uzdrowieniu, można uwolnić się od ograniczeń i wprowadzić dobre, trwałe zmiany oraz odnaleźć wewnętrzną wolność, radość i spokój.

Jestem absolwentką podyplomowych studiów terapeutycznych na CM Uniwersytecie Jagiellońskim Ukończyłam podstawowy i zaawansowany kurs hipnoterapii na Akademii Hipnoterapii.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"

Carl Gustav Jung.