Centrum Odnowy Biomedycznej "Vita-Medic" w Dobrzeniu Wielkim oferujące m.in. kroplówki witaminowe

Vita-Medic - Centrum Odnowy Biomedycznej w Dobrzeniu Wielkim

Vita Medic jako Centrum Odnowy Biomedycznej świadczy szereg zabiegów mających na celu poprawę zdrowia, regenerację oraz odmłodzenie organizmu. Przywrócenie energii i witalności po ciężkich chorobach, w czasie ich trwania lub jako ich znakomita profilaktyka.

Oferujemy kuracje wspierające leczenie chorób przewlekłych, prewencyjne, odbudowujące i oczyszczające. Nasze usługi zapewnią kompleksową regenerację narządów jak i całego organizmu, a zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne przyniosą odnowienie sił rezerwowych organizmu.

Pracujemy na najlepszych, certyfikowanych urządzeniach, a nasz wysoko wykwalifikowany zespół medyczny sprawi, że odwiedziny w naszym Centrum będą chwilą przyjemności i wytchnienia od dnia codziennego. Znamy wiele sposobów na podniesienie jakości i komfortu życia pacjenta borykającego się z obniżonym samopoczuciem i różnymi schorzeniami.

Pracownicy Vita-Medic

Aleksandra Czechowska

 Manager Centrum Odnowy Biomedycznej Vita - Medic/Psycholog Kliniczna

"Życie można przeżyć na dwa sposoby: tak jakby nic nie było cudem, lub tak jakby cudem było wszystko" A. Einstein

W Centrum Vita Medic wykorzystuję swoje doświadczenia z zakresu zarządzania, łączę to ze swoją pasją, jaką jest dawanie pacjentom nadziei na lepsze jutro jako psycholog.

Uwielbiam naturę, zwierzęta, dobrych, serdecznych ludzi - to moja siła napędowa. W życiu osiągnęłam sporo 🙂 a ile jeszcze przede mną - no cóż - wszystko w moich rękach 🙂

Kocham sport, który towarzyszy mi całe życie, to właśnie on wykreował moją umiejętność nie poddawania się i osiągania celów życiowych.

Ukończone studia wyższe:

  • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Sosnowcu, Wydział Psychologii Klinicznej i Zarządzania, stopień naukowy mgr Psychologii Klinicznej, dodatkowa specjalizacja z Psychologii Zarządzania
  • Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii  - mgr Wychowani Fizycznego

Ukończone studia podyplomowe:

  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Kierunek: „Master of Business Mediation” MBM – (Mediator)

Dominika Fiedeń

Recepcja Centrum Odnowy Biomedycznej Vita - Medic

 

Pochodzę z Dobrzenia Wielkiego. Lubię pracę z ludźmi, dlatego w Vita-Medic znajdziecie mnie w recepcji - zawsze chętnie pomogę i doradzę.

Prywatnie jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju kryminałów oraz thrillerów, zarówno tych telewizyjnych jak i książkowych. Uwielbiam podróżować po świecie, daje mi to poczucie wyrwania się z codziennej rutyny.

Do życia podchodzę z uśmiechem i staram się każdy dzień znaczyć pozytywnie.

Mam ciągłą potrzebę rozwoju o czym stanowi szereg certyfikatów potwierdzających, kwalifikacje w zawodzie :-), a przede mną studia i nowe wyzwania.

Iwona Zakrzewska

Pielęgniarka Centrum Odnowy Biomedycznej Vita - Medic

 

Jestem pielęgniarką z zawodu i z zamiłowania.

Od kilku lat zajmuję się czynnie pomocą ludziom wybierającym alternatywne metody leczenia.

 

Moją pasją są wycieczki po nieodkrytych zakątkach naszej pięknej ojczyzny. Dają mi siłę i energię, a przede wszystkim niesamowity spokój, tak potrzebny w dzisiejszych czasach...

 

Ukończone studia wyższe:

  • Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku - Pielęgniarstwo
  • kursy i szkolenia z zakresu medycyny niekonwencjonalnej